За прв пат во Македонија активиран дрон за испорака на Samsung Galaxy S8

За прв пат во Македонија активиран дрон за испорака на Samsung Galaxy S8

Фактор | пред 11 месеци

Дроновите се новата атракција во светот на технологијата откако голем број на модели станаа лесно достапни во секаков вид на примени. Со дроновите секогаш има голема забава, камерите кои се монтирани на...

Откриени тајните пратки доставувани со дронови

Откриени тајните пратки доставувани со дронови!

Кајгана | пред 11 месеци

Од неофицијални извори дознаваме дека некои компании не сакаат испораките што ги имаат до своите корисници да ги доставуваат само на праговите на нивните домови, туку отидоа и чекор подалеку, па организираат...

Откриени тајните пратки доставувани со дронови во Скопје

Откриени тајните пратки доставувани со дронови во Скопје!

Точка | пред 11 месеци

Од неофицијални извори дознаваме дека некои компании не сакаат испораките што ги имаат до своите корисници да ги доставуваат само на праговите на нивните домови, туку отидоа и чекор подалеку, па организираат...

Изненадување Над Скопје летаа дронови кои го доставуваа новиот Samsung S8

Изненадување! Над Скопје летаа дронови кои го доставуваа новиот Samsung S8

Црно бело | пред 11 месеци

Од неофицијални извори дознаваме дека некои компании не сакаат испораките што ги имаат до своите корисници да ги доставуваат само на праговите на нивните домови, туку отидоа и чекор подалеку, па организираат...

Новите Galaxy S8 и Galaxy S8 Plus паметни телефони и во Македонија

Новите Galaxy S8 и Galaxy S8 Plus паметни телефони и во Македонија!

GSM | пред 11 месеци

По светската премиера, Samsung Electronics Co. Ltd. ги претстави своите најнови паметни телефони, уредите Galaxy S8 и Galaxy S8+ и на Македонскиот пазар.. На настанот кој се одржа денес во ресторанот „Воденица“,...

Galaxy S8 и S8 Plus 10 трикови за подолготрајна батерија

Galaxy S8 и S8 Plus: 10 трикови за подолготрајна батерија!

GSM | пред 11 месеци

Интересен тренд со кој, за жал, доаѓаат повеќето нови уреди, е одлични спецификации во секој поглед, освен кај батеријата, која многу потешко се подобрува.... Спрема други популарни телефони, Galaxy S8...

Samsung ќе го лансира новиот S8 модел на телефон со  џиновска кампања

Samsung ќе го лансира новиот S8 модел на телефон со ‘’џиновска кампања’’

Marketing365 | пред 11 месеци

За новиот S8 модел- телефон кој треба да го замени Note 7 моделот —брендот се подготвува со најголемото лансирање во историјата на Велика Британија со најголемиот смартфон на светот. Извор: AdWeek Samsung...

Лажна тревога за црвениот екран на Samsung Galaxy S8

Лажна тревога за црвениот екран на Samsung Galaxy S8

Телефони | пред 11 месеци

“ Galaxy S8 Red Screen” е најпребаруваниот поим во последните два дена, откако беше објавена тревога со црвен екран во Јужна Кореја. Имено, корисниците мислеле дека екранот на телефонот има фабричка грешка,...

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8 паметни телефонии во Македонија

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8+ паметни телефонии во Македонија

Бизнис вести | пред 11 месеци

По светската премиера, Самсунг Електроникс (Samsung Electronics Co. Ltd.) ги претстави своите најнови паметни телефони,уредите Галакси С8 (Galaxy S8) и Галакси С8+ (Galaxy S8+) и на Македонскиот пазар....

„Самсунг галакси С8“ и на македонскиот пазар

Дневник | пред 11 месеци

По светската премиера „Самсунг електроникс“ ги претстави своите најнови паметни телефони „галакси С8“ и „галакси С8+“ на македонскиот пазар. Официјалната продажба во Македонија почнува на 28 април, а сите...

ГАЛАКСИ С8 И ГАЛАКСИ С8  Екран без рамки за бескрајно уживање

ГАЛАКСИ С8 И ГАЛАКСИ С8+ - Екран без рамки за бескрајно уживање

Вест | пред 11 месеци

Од 28 април во Македонија почнува продажбата на најнови паметни телефони на Самсунг Електроникс - Галакси С8 и Галакси С8+. Фото: Б. Грданоски Новите уреди се карактеризираат со бескраен екран и компактен...

ПРИСТИГНА И ВО МАКЕДОНИЈА Новиот самсунг галакси С8 ќе чини над 800 евра ФОТО ВИДЕО

ПРИСТИГНА И ВО МАКЕДОНИЈА: Новиот „самсунг галакси С8“ ќе чини над 800 евра (ФОТО/ВИДЕО)

Телеграф | пред 11 месеци

По цена од 49.499 денари ќе биде достапен новиот модел на мобилниот телефон „самсунг галакси С8“, кој од 28 овој месец ќе биде пуштен во продажба и во Македонија . Неговата надградена верзија, С8+, пак,...

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8 паметни телефони и во Македонија

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8+ паметни телефони и во Македонија

Точка | пред 11 месеци

По светската премиера, Самсунг Електроникс (Samsung Electronics Co. Ltd.) ги претстави своите најнови паметни телефони, уредите Галакси С8 (Galaxy S8) и Галакси С8+ (Galaxy S8+) и на Македонскиот пазар....

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8 паметни телефони и во Македонија

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8+ паметни телефони и во Македонија

Marketing365 | пред 11 месеци

По светската премиера, Самсунг Електроникс ( Samsung Electronics Co. Ltd. ) ги претстави своите најнови паметни телефони, уредите Галакси С8 ( Galaxy S8 ) и Галакси С8+ (Galaxy S8+) и на Македонскиот пазар....

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8 паметни телефони и во Македонија

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8+ паметни телефони и во Македонија

Marketing365 | пред 11 месеци

По светската премиера, Самсунг Електроникс ( Samsung Electronics Co. Ltd. ) ги претстави своите најнови паметни телефони, уредите Галакси С8 ( Galaxy S8 ) и Галакси С8+ (Galaxy S8+) и на Македонскиот пазар....

Новите самсунг галакси С8 и галакси С8 паметни телефони и во Македонија

Новите самсунг галакси С8 и галакси С8+ паметни телефони и во Македонија

МКД | пред 11 месеци

По светската премиера, Самсунг електроникс (Samsung Electronics Co. Ltd.) ги претстави своите најнови паметни телефони, уредите галакси С8 (Galaxy S8) и галакси С8+ (Galaxy S8+) и на Македонскиот пазар....

Samsung Galaxy S8 и S8 во Македонија од 28 април

Samsung Galaxy S8 и S8+ во Македонија од 28.април

IT.mk | пред 11 месеци

На настан оддржан во ресторанот Воденица во Скопје, пред претставници на медиуми и деловни партнери, Samsung Македонија ги најави новите модели Samsung Galaxy S8 и Samsung Galaxy S8+ . „ Со најновите модели...

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8 паметни телефони и во Македонија

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8+ паметни телефони и во Македонија

Фактор | пред 11 месеци

По светската премиера, Самсунг Електроникс ( Samsung Electronics Co. Ltd. ) ги претстави своите најнови паметни телефони,уредите Галакси С8 ( Galaxy S8 ) и Галакси С8+ (Galaxy S8+) ина Македонскиот пазар....

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8 паметни телефони и во Македонија

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8+ паметни телефони и во Македонија

+Инфо | пред 11 месеци

По светската премиера, Самсунг Електроникс (Samsung Electronics Co. Ltd.) ги претстави своите најнови паметни телефони, уредите Галакси С8 (Galaxy S8) и Галакси С8+ (Galaxy S8+) денеска беше претставен...

Официјално претставување на Galaxy S8 и Galaxy S8 Plus во Македонија

Официјално претставување на Galaxy S8 и Galaxy S8 Plus во Македонија

Телефони | пред 11 месеци

По светската премиера, Самсунг Електроникс ( Samsung Electronics Co. Ltd. ) ги претстави своите најнови паметни телефони, уредите Галакси С8 ( Galaxy S8 ) и Галакси С8+ (Galaxy S8+) и на Македонскиот пазар....

Новите Samsung Galaxy S8 и S8 паметни телефони и во Македонија

Новите Samsung Galaxy S8 и S8+ паметни телефони и во Македонија

Smartportal | пред 11 месеци

Galaxy S8 серија – нов начин за интеракција на корисниците со своите уреди Скопје, 20. Април, 2017 – По светската премиера, Самсунг Електроникс ( Samsung Electronics Co. Ltd. ) ги претстави своите најнови...

Споредба меѓу Samsung Galaxy S и Galaxy S8

Споредба меѓу Samsung Galaxy S и Galaxy S8

KARIERA.mk | пред 11 месеци

Samsung ги презентираше Galaxy S8 и S8+ на 21 април, а од денот на претставувањето на првиот модел од S серијата поминаа 7 години. Затоа на YouTube каналот “ EverythingApplePro ” е извршена споредба на...

Споредба меѓу Samsung Galaxy S и Galaxy S8

Споредба меѓу Samsung Galaxy S и Galaxy S8

Телефони | пред 11 месеци

Samsung ги презентираше Galaxy S8 и S8+ на 21 април, а од денот на претставувањето на првиот модел од S серијата поминаа 7 години. Затоа на YouTube каналот “ EverythingApplePro ” е извршена споредба на...

7г подоцна Како изгледа Samsung Galaxy S

7г. подоцна: Како изгледа Samsung Galaxy S?!

Интересно | пред 11 месеци

Првиот Galaxy S телефон е претставен пред 7 години на јавноста, а оттогаш работите се коренито променети. Денес го имаме S8 моделот, кој е научна фантастика за тогашниот модел со пластичен дизајн и сиромашен...

Samsung го подготвува и Galaxy S8 Active

Samsung го подготвува и Galaxy S8 Active

Телефони | пред 11 месеци

Samsung кој неодамна го лансираше водоотпорниот Galaxy S8 подготвува уште посилна и поцврста Active верзија со понапредни стандарди на заштита. За таа цел откриен е нов модел на Galaxy S8 Active со кодно...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност