ЕМОТИВНО: Вака Мина му го честиташе роденденот на својот татко Жељко Јоксимовиќ!

пред еден месец - Курир

На пејачот од срце му честиташе ќерката Мина, која ја доби од првиот брак со сопругата Весна, со фотографија постара од две децении. На фотографијата Мина го слави својот трети роденден додека татко и...

Ќерката на Јоксимовиќ му честиташе роденден со емотивна порака

пред еден месец - Прес 24

Жељко Јоксимовиќ деновиве прослави роденден, а неговата ќерка Мина му го честиташе со емотивна порака.

ЕМОТИВНО: Вака Мина му го честиташе роденденот на својот татко Жељко Јоксимовиќ!

пред еден месец - Вистина

Жељко Јоксимовиќ деновиве го прослави својот роденден, а по честитката од Северина доби уште една која го привлече вниманието на јавноста. На пејачот од срце му честиташе ќерката Мина, која ја доби од...

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ му го честита роденденот со оваа фотографија

пред еден месец - Убавина и здравје

Жељко Јоксимовиќ , кој наскоро со сопругата Јована Јоксимовиќ ќе добие близнаци, вчера наполни 45 години. На неговиот профил на социјалните мрежи му пристигнаа роденденски честитки од голем број пријатели...

За татковците кои имаат ќерки

пред еден месец - Lady

За татковците ќерките претставуваат нешто посебно. Секој татко сака да биде херој во очите на неговата ќерка и еве неколку совети кои ќе помогнат да имаат поцврста и подобра врска со своите принцези. Сакај...

КЛИКНИ