Стравична сообраќајка на Партизанска Поминал на црвено и се забил во друг автомобил

Стравична сообраќајка на Партизанска: Поминал на црвено и се забил во друг автомобил

Таратур | пред 11 месеци

Стравична сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф, возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило. Се...

Страшна сообраќајка на Партизанска Брзал во болница  се забил во возило

Страшна сообраќајка на Партизанска: Брзал во болница - се забил во возило

Прес 24 | пред 11 месеци

Страотна сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф, возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило. Се...

Страшна сообраќајка на Партизанска Брзал во болница поминал на црвено па се забил во возило

Страшна сообраќајка на Партизанска: Брзал во болница, поминал на црвено па се забил во возило

Прес 24 | пред 11 месеци

Страотна сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф , возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило. Се...

Страшна сообраќајка на Партизанска Брзал во болница поминал на црвено па се забил во возило

Страшна сообраќајка на Партизанска: Брзал во болница, поминал на црвено па се забил во возило

Reporter.mk | пред 11 месеци

Страотна сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф , возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило. Се...

ПОМИНАЛ НА ЦРВЕНО БРЗАЛ ВО БОЛНИЦА Здробени две возила кај поликлиниката Букурешт  еден повреден

ПОМИНАЛ НА ЦРВЕНО, БРЗАЛ ВО БОЛНИЦА: Здробени две возила кај поликлиниката „Букурешт“, еден повреден

Телеграф | пред 11 месеци

На црвено светло поминал возачот кој, според тврдење на очевидци, вечерва ја предизвикал сообраќајка на булеварот „Партизански одреди“, во близина на поликлиниката „Букурешт“ , а во која се судрија две...

ЗДРОБЕНИ ВОЗИЛА НА ПАРТИЗАНСКА  Тешка сообраќајка вечерва кај поликлиниката Букурешт

ЗДРОБЕНИ ВОЗИЛА НА „ПАРТИЗАНСКА“: Тешка сообраќајка вечерва кај поликлиниката „Букурешт“

Телеграф | пред 11 месеци

Тешка сообраќајката се случи вечерва на крстосницата на булеварот „Партизански одреди“ во близина на поликлиниката „Букурешт“ во Скопје. Во сообраќајката учествувале две возила со скопски регистерски таблички....

Сообраќајка на раскрсницата кај поликлиниката Букурешт во Скопје

Сообраќајка на раскрсницата кај поликлиниката Букурешт во Скопје

+Инфо | пред 11 месеци

Вечерва на раскрсницата кај поликлиниката Букурешт се случи сообраќајка во која учествуваа две возила. Станува збор за возила од марката „алфа ромео“ и „пежо“. Во моментов полицијата врши увид, а според...

ЗДРОБЕНИ ВОЗИЛА НА ПАРТИЗАНСКА  Тешка сообраќајка вечерва кај поликлиниката Букурешт

ЗДРОБЕНИ ВОЗИЛА НА „ПАРТИЗАНСКА“: Тешка сообраќајка вечерва кај поликлиниката „Букурешт“

За Се | пред 11 месеци

На местото на несреќата пристигна и возило на Брза помош, но засега нема информации за повредени лица во овој карамбол на една од најпрометните сообраќајници во Скопје Тешка сообраќајката се случи вечерва...

Тешка сообраќајка на Партизанска Брзал за во болница и завршил на ургентен

Тешка сообраќајка на Партизанска: Брзал за во болница и завршил на ургентен

Скопје Инфо | пред 11 месеци

Според неофицијални информации, возачот брзал да стигне во болница, поради што и, се претпоставува, дека поминал на црвено светло. Истиот е повреден во сообраќајката и префрлен е на Ургентен центар. На...

Продолжениот викенд повредени 27 лица во 31 сообраќајка во Скопје

Продолжениот викенд повредени 27 лица во 31 сообраќајка во Скопје

Здравство 24 | пред 11 месеци

Едно лице е потешко повредено, а 27 се здобиле со полесни повреди во 31 регистрирана сообраќајна несреќа во изминатите четири дена во Скопје. Како што соопшти СВР Скопје, од евидентираните девет сообраќајки...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност