Стравична сообраќајка на Партизанска: Поминал на црвено и се забил во друг автомобил

пред 6 дена - Таратур

Стравична сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф, возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило. Се...

Страшна сообраќајка на Партизанска: Брзал во болница - се забил во возило

пред 6 дена - Прес 24

Страотна сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф, возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило. Се...

Страшна сообраќајка на Партизанска: Брзал во болница, поминал на црвено па се забил во возило

пред 6 дена - Прес 24

Страотна сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф , возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило. Се...

Страшна сообраќајка на Партизанска: Брзал во болница, поминал на црвено па се забил во возило

пред 6 дена - Reporter.mk

Страотна сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф , возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило. Се...

ПОМИНАЛ НА ЦРВЕНО, БРЗАЛ ВО БОЛНИЦА: Здробени две возила кај поликлиниката „Букурешт“, еден повреден

пред 6 дена - Телеграф

На црвено светло поминал возачот кој, според тврдење на очевидци, вечерва ја предизвикал сообраќајка на булеварот „Партизански одреди“, во близина на поликлиниката „Букурешт“ , а во која се судрија две...

ЗДРОБЕНИ ВОЗИЛА НА „ПАРТИЗАНСКА“: Тешка сообраќајка вечерва кај поликлиниката „Букурешт“

пред 6 дена - Телеграф

Тешка сообраќајката се случи вечерва на крстосницата на булеварот „Партизански одреди“ во близина на поликлиниката „Букурешт“ во Скопје. Во сообраќајката учествувале две возила со скопски регистерски таблички....

Сообраќајка на раскрсницата кај поликлиниката Букурешт во Скопје

пред 6 дена - +Инфо

Вечерва на раскрсницата кај поликлиниката Букурешт се случи сообраќајка во која учествуваа две возила. Станува збор за возила од марката „алфа ромео“ и „пежо“. Во моментов полицијата врши увид, а според...

ЗДРОБЕНИ ВОЗИЛА НА „ПАРТИЗАНСКА“: Тешка сообраќајка вечерва кај поликлиниката „Букурешт“

пред 6 дена - За Се

На местото на несреќата пристигна и возило на Брза помош, но засега нема информации за повредени лица во овој карамбол на една од најпрометните сообраќајници во Скопје Тешка сообраќајката се случи вечерва...

ЗДРОБЕНИ ВОЗИЛА НА „ПАРТИЗАНСКА“: Тешка сообраќајка вечерва кај поликлиниката „Букурешт“

пред 6 дена - За Се

На местото на несреќата пристигна и возило на Брза помош, но засега нема информации за повредени лица во овој карамбол на една од најпрометните сообраќајници во Скопје Тешка сообраќајката се случи вечерва...

Тешка сообраќајка на Партизанска: Брзал за во болница и завршил на ургентен

пред 6 дена - Скопје Инфо

Според неофицијални информации, возачот брзал да стигне во болница, поради што и, се претпоставува, дека поминал на црвено светло. Истиот е повреден во сообраќајката и префрлен е на Ургентен центар. На...

Продолжениот викенд повредени 27 лица во 31 сообраќајка во Скопје

пред една недела - Здравство 24

Едно лице е потешко повредено, а 27 се здобиле со полесни повреди во 31 регистрирана сообраќајна несреќа во изминатите четири дена во Скопје. Како што соопшти СВР Скопје, од евидентираните девет сообраќајки...

КЛИКНИ
kariera.mk