Романка се породи во противпожарно возило заглавена во снег

Романка се породи во противпожарно возило заглавена во снег

24 вести | пред 11 месеци

Бремена Романка утрово се породи во возило на локалната противпожарна служба, откако останала блокирана на патот поради снежните врнежи што го зафатија североисточниот дел на Романија. Потпаролката за...

Романка се породи во противпожарно возило заглавено во снег

Романка се породи во противпожарно возило заглавено во снег

+Инфо | пред 11 месеци

Бремена Романка утрово се породи во возило на локалната противпожарна служба, откако останала блокирана на патот поради снежните врнежи што го зафатија североисточниот дел на Романија. Потпаролката за...

Се породила во противпожарно возило заглавена во снег

Се породила во противпожарно возило заглавена во снег

Вечер | пред 11 месеци

Делови на Романија деновиве се зафатени од вистински зимски услови при што температурата во некои реони се спушти и до минус два степени Бремена Романка во петокот утрото се породи во возило на локалната...

Романка се породи во противпожарно возило заглавена во снег

Романка се породи во противпожарно возило заглавена во снег

Курир | пред 11 месеци

Потпаролката за Службата на вонредни состојби од романскиот град Јаши, Силвија Болохан соопшти дека при породувањето на жената и помагала медицинска сестра вработена во локалната Брза помош, која исто...

Романка се породи во противпожарно возило заглавена во снег

Романка се породи во противпожарно возило заглавена во снег

A1on | пред 11 месеци

Бремена Романка утрово се породи во возило на локалната противпожарна служба, откако останала блокирана на патот поради снежните врнежи што го зафатија североисточниот дел на Романија. Потпаролката за...

Романка се породи во противпожарно возило заглавена во снег

Романка се породи во противпожарно возило заглавена во снег

Денешен | пред 11 месеци

Бремена Романка утрово се породи во возило на локалната противпожарна служба, откако останала блокирана на патот поради снежните врнежи што го зафатија североисточниот дел на Романија. Потпаролката за...

Заглавени во снег  Романка се породи во противпожарно возило

Заглавени во снег: Романка се породи во противпожарно возило

Република | пред 11 месеци

Бремена Романка утрово се породи во возило на локалната противпожарна служба, откако останала блокирана на патот поради снежните врнежи што го зафатија североисточниот дел на Романија. Потпаролката за...

Трудница се породила во противпожарно возило

Трудница се породила во противпожарно возило

Република | пред 11 месеци

Бремена Романка утрово се породи во возило на локалната противпожарна служба, откако останала блокирана на патот поради снежните врнежи што го зафатија североисточниот дел на Романија. Потпаролката за...

Среќа во несреќа  Романка се породи во противпожарно возило заглавена во снег

Среќа во несреќа: Романка се породи во противпожарно возило заглавена во снег

Сител | пред 11 месеци

Бремена Романка утрово се породи во возило на локалната противпожарна служба, откако останала блокирана на патот поради снежните врнежи што го зафатија североисточниот дел на Романија. Потпаролката за...

Трудница се породила во противпожарно возило

Трудница се породила во противпожарно возило

Здравство 24 | пред 11 месеци

An aerial photo shows the rescuers heading to Hotel Rigopiano in Farindola, central Italy, hit by an avalanche, in this January 19, 2017 handout picture provided by Italy’s Firefighters. Vigili del Fuoco/Handout...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност