По петти пат прогласена за најубава славна жена на светот

По петти пат прогласена за најубава славна жена на светот

Таратур | пред 11 месеци

Списанието People по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задоволна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот...

 Пипл по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

„Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

Лидер | пред 11 месеци

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот...

Џулија Робертс  Најубава жена на светот по петти пат

Џулија Робертс - Најубава жена на светот по петти пат

Утрински | пред 11 месеци

Магазинот „Пипл“ и ја доделил титулата „најубава жена на светот“ на актерката Џулија Робертс, која веќе по петти пат ја добива оваа ласкава титула. Џулија првпат се појавила на насловната страница на „Пипл“...

Пипл по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

Пипл по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

Економски | пред 11 месеци

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот...

Џулија Робертс по петти пат избрана за најубава жена на светот

Џулија Робертс по петти пат избрана за најубава жена на светот

Алсат-М | пред 11 месеци

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот...

 Пипл по 5 пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

„Пипл“ по 5. пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

A1on | пред 11 месеци

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот...

Џулија Робертс е вистински пример за убавина според People

Џулија Робертс е вистински пример за убавина според People

За забава | пред 11 месеци

Џулија Робертс е вистински пример за убавина. Глумицата која во октомври ќе наполни 50години прогласена е за најубава жена во светот по изборот на списанието People. Ова е петти пат Џулија да ја добие...

 Пипл по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

„Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

еМАГАЗИН | пред 11 месеци

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот...

 Пипл по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

„Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

Популарно | пред 11 месеци

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот...

Видео Видео Џулија Робертс е најубава жена на светот според Пипл

Видео+ Видео: Џулија Робертс е најубава жена на светот според „Пипл“

Денешен | пред 11 месеци

Американскиот магазин „Пипл“ го објави својот избор за најубава жена за оваа година, а тоа е актерката Џулија Робертс. Четириесет и деветгодишната актерка претходно ја имаше таа титула во 2010, 2005, 2000...

Џулија Робертс е прогласена за најубава жена на светот

Џулија Робертс е прогласена за најубава жена на светот

+Инфо | пред 11 месеци

Американскиот магазин „Пипл“ го објави својот избор за најубава жена за оваа година, а тоа е актерката Џулија Робертс. Четириесет и деветгодишната актерка претходно ја имаше таа титула во 2010, 2005, 2000...

Славната актерка прогласена за најубава жена во светот

Славната актерка прогласена за најубава жена во светот

Попара | пред 11 месеци

Магазинот People по петти пат ја прогласи актерката Џулија Робертс за најубава жена во светот. 49-годишната актерка претходно ја имаше титулата во 1991, 2000, 2005 и 2010 година. По повод петтата титула...

Актерката по петти пат прогласена за најубава жена на светот

Актерката по петти пат прогласена за најубава жена на светот

Сител | пред 11 месеци

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот...

Навистина ли е толку убава Џулија Робертс

Навистина ли е толку убава Џулија Робертс?

Fashionel | пред 11 месеци

Магазинот „Пипл“ вчера по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот, со што таа влезе во историјата на престижното списание. -Поласкана сум, но верувам дека најубавите години од животот...

ТАА Е НАЈУБАВАТА ЖЕНА НА ПЛАНЕТАТА Џулија Робертс по петти пат со ваква титула

ТАА Е НАЈУБАВАТА ЖЕНА НА ПЛАНЕТАТА: Џулија Робертс по петти пат со ваква титула

Телеграф | пред 11 месеци

Актерката Џулија Робертс (49) е избрана за најубава жена на планетата за оваа година. Признанието на холивудската ѕвезда и го додели магазинот „Пипл“, и тоа по петти пат. Џулија Робертс беше прогласена...

Џулија Робертс по петти пат избрана за најубава жена на светот

Џулија Робертс по петти пат избрана за најубава жена на светот

Макфакс | пред 11 месеци

Занимливост Лос Анџелес, 19.04.2017 (Макфакс) – Американскиот магазин „Пипл“ ја прогласи глумицата Џулија Робертс за најубава жена на светот за оваа година, што е рекорден петти пат за неа да ја добие...

Има 49 години и деца а прогласена е за најубава жена во светот Се согласувате ли со изборот

Има 49 години и деца, а прогласена е за најубава жена во светот- Се согласувате ли со изборот

Прес 24 | пред 11 месеци

Магазинот Пипл титулата за најубава жена во светот ја додели на актерката Џулија Робертс, која таа титула ја добива веќе петти пат. Робертс денес има 49 години и е во среќен брак веќе 14 години, а има...

Џулија Робертс по петти пат избрана за најубава жена на светот

Џулија Робертс по петти пат избрана за најубава жена на светот

Актуелно24 | пред 11 месеци

Американскиот магазин „Пипл“ ја прогласи глумицата Џулија Робертс за најубава жена на светот за оваа година, што е рекорден петти пат за неа да ја добие оваа титула. 49-годишната глумица досега ја освоила...

Џулија Робертс е најубавата жена во светот

Џулија Робертс е најубавата жена во светот!

Хит Портал | пред 11 месеци

Магазинот „People“ ја прогласи Џулија Робертс „најубавата жена во светот“ за оваа година.49-годишната актерка по петти пат ја добива оваа престижна титула! Робертс претходно ја имаше оваа титула во 1991,...

По петти пат таа е прогласена за најубава жена на светот

По петти пат таа е прогласена за најубава жена на светот

Слободна Македонија | пред 11 месеци

Магазинот Пипл ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена, а ова е петти рекорден пат таа да биде избрана од овој магазин. Четириесет и девет годишната актерка претходно ја доби оваа титула во 2010, 2005,...

По петти пат Џулија Робертс е најубавата жена во светот

По петти пат: Џулија Робертс е најубавата жена во светот

Позитив | пред 11 месеци

Американската магазинот “People“ ја прогласи актерката Џулија Робертс која има 49 години за “најубавата жена во светот” за оваа година, што е рекорден петти пат токму на неа да и биде доделена титулата....

Списание ја круниса Џулија Робертс за најубава жена на планетата

Списание ја круниса Џулија Робертс за најубава жена на планетата

Локално | пред 11 месеци

Американската актерка Џулија Робертс беше призната за најубавата жена на планетата според верзијата на списанието “Пипл”. “Поминаа 26 години откако Џулија Робертс за прв пат се појави на насловната на...

 People ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот  по петти пат

„People“ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот - по петти пат!

Канал 5 | пред 11 месеци

Џулија Робертс беше за прв пат прогласена за најубава жена од „People“ магазинот, само една година по снимањето на „Pretty Woman“, во 1991 година. Потоа, ја понесе истата титула во 2000 година, па во 2005...

Славната актерка прогласена за најубава жена во светот

Славната актерка прогласена за најубава жена во светот

Кајгана | пред 11 месеци

Магазинот People по петти пат ја прогласи актерката Џулија Робертс за најубава жена во светот. 49-годишната актерка претходно ја имаше титулата во 1991, 2000, 2005 и 2010 година. По повод петтата титула...

Таа е најубавата жена во светот Холивудската актерка ја понесе најпосакуваната титула

Таа е најубавата жена во светот: Холивудската актерка ја понесе најпосакуваната титула!

Македонија Денес | пред 11 месеци

Познатата актерка отсекогаш се сметала за една од најубавите жени во светот, а сега доби и официјална потврда. Имено,холивудската актерка Џулија Робертс,според истражувањето на американскиот магазин “People”...

Џулија Робертс е Најубавата жена на светот по

Џулија Робертс е „Најубавата жена на светот“ по ...

Фемина | пред 11 месеци

People ја прогласи Џулија Робертс за Најубава жена на светот за 2017 година. Холивудската ѕвезда со насмевка од милион долари по петти пат ја прими посакуваната титула и позираше за познатото списание....

Најубавите личности на светот според People од 1990

Најубавите личности на светот според People од 1990 ...

Фемина | пред 11 месеци

Секоја година списанието People составува листа со најубави личности на планетата, а на челната позиција речиси секогаш се наоѓа жена. Џулија Робертс најмногу пати досега ја имала честа да ја носи оваа...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност