Дел од општина Центар утре без вода

Дел од општина Центар утре без вода

Курир | пред 11 месеци

Како што соопшти РЦУК – Скопје, прекинот е поради промена на водомер на булеварот „Климент Охридски“ бб, кај Театар Комедија во општина Центар. Прекинот ќе биде се до завршување на работата. Тагови: без вода

Дел од општина Центар утре без вода

Дел од општина Центар утре без вода

A1on | пред 11 месеци

Корисниците на потегот од булеварот „Кирил и Методиј“ до улицата „Димитрие Чуповски“ утре од 10 часот ќе имаат прекин во водоснабдувањето. Како што соопшти РЦУК – Скопје, прекинот е поради промена на водомер...

Дел од општина Центар утре без вода

Дел од општина Центар утре без вода

ТВ Нова | пред 11 месеци

Корисниците на потегот од булеварот „Кирил и Методиј“ до улицата „Димитрие Чуповски“ утре од 10 часот ќе имаат прекин во водоснабдувањето. Како што соопшти РЦУК – Скопје, прекинот е поради промена на водомер...

Дел од општина Центар денеска без вода

Дел од општина Центар денеска без вода

Точка | пред 11 месеци

Корисниците на потегот од булеварот „Кирил и Методиј“ до улицата „Димитрие Чуповски“ денеска од 10 часот ќе имаат прекин во водоснабдувањето. Како што соопшти РЦУК – Скопје, прекинот е поради промена на...

Дел од општина Центар утре без вода

Дел од општина Центар утре без вода

+Инфо | пред 11 месеци

Корисниците на потегот од булеварот Кирил и Методи до улицата Димитрие Чуповски утре од 10 часот ќе имаат прекин во водоснабдувањето. Како што соопшти РЦУК – Скопје, прекинот е поради промена на водомер...

Без вода утре од булевар Кирил и Методиј до улицата Чуповски

Без вода утре од булевар Кирил и Методиј до улицата Чуповски

+Инфо | пред 11 месеци

Поради промена на водомер на булеварот Климент Охридски бб, кај Театар Комедија во општина Центар, без вода утре од 10 часот па до завршување на работата ќе бидат корисниците на потегот од булевар Кирил...

УТРЕ ОД 10 ЧАСОТ  Без вода ќе остане дел од Општина Центар

УТРЕ ОД 10 ЧАСОТ: Без вода ќе остане дел од Општина Центар

Телеграф | пред 11 месеци

Корисниците на потегот од булеварот „Кирил и Методиј“ до улицата „Димитрие Чуповски“ утре од 10 часот ќе имаат прекин во водоснабдувањето. Како што соопшти РЦУК – Скопје, прекинот е поради промена на водомер...

Дел од општина Центар утре без вода

Дел од општина Центар утре без вода

ТВ Нова | пред 11 месеци

Корисниците на потегот од булеварот „Кирил и Методиј“ до улицата „Димитрие Чуповски“ утре од 10 часот ќе имаат прекин во водоснабдувањето. Како што соопшти РЦУК – Скопје, прекинот е поради промена на водомер...

Без вода утре дел од Центар

Без вода утре дел од Центар

A1on | пред 11 месеци

Без вода утре од 9:00 часот до завршување на работите ќе бидат корисниците од Музичко училиште, Уставен суд, Комерцијална банка и околните објекти на улица „Црвена скопска општина“ во општина Центар. Како...

Без вода утре дел од Центар

Без вода утре дел од Центар

ТВ Нова | пред 11 месеци

Без вода утре од 9:00 часот до завршување на работите ќе бидат корисниците од Музичко училиште, Уставен суд, Комерцијална банка и околните објекти на улица „Црвена скопска општина“ во општина Центар. Како...

Проверете дали утре ќе има вода во вашата населба

Проверете дали утре ќе има вода во вашата населба

Прес 24 | пред 11 месеци

Корисниците на потегот од булеварот „Кирил и Методиј“ до улицата „Димитрие Чуповски“ утре од 10 часот ќе имаат прекин во водоснабдувањето. Како што соопшти РЦУК – Скопје, прекинот е поради промена на водомер...

Дел од општина Центар утре без вода

Дел од општина Центар утре без вода

Скопје Инфо | пред 11 месеци

Поради промена на водомер на булеварот Климент Охридски бб, кај Театар Комедија во општина Центар, без вода утре од 10 часот па до завршување на работата ќе бидат корисниците на потегот од булевар Кирил...

Без вода денеска дел од Центар

Без вода денеска дел од Центар

Курир | пред 11 месеци

Како што соопшти Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, прекинот е поради изведување на водоводен приклучок со пречник 300 мм на улица „Црвена скопска општина“, кој требало да биде...

Без вода денеска дел од Центар

Без вода денеска дел од Центар

ТВ Нова | пред 11 месеци

Без вода денеска од 9:00 часот до завршување на работите ќе бидат корисниците од Музичко училиште, Уставен суд, Комерцијална банка и околните објекти на улица „Црвена скопска општина“ во општина Центар...

Дел од општина Центар денеска без вода

Дел од општина Центар денеска без вода

Курир | пред 11 месеци

Како што соопшти РЦУК – Скопје, прекинот е поради промена на водомер на булеварот „Климент Охридски“ бб, кај Театар Комедија во општина Центар. Прекинот ќе биде се до завршување на работата. Мал прекин...

Дел од општина Центар утре без вода

Дел од општина Центар утре без вода

Пулс 24 | пред 11 месеци

Корисниците на потегот од булеварот „Кирил и Методиј“ до улицата „Димитрие Чуповски“ утре од 10 часот ќе имаат прекин во водоснабдувањето. Како што соопшти РЦУК – Скопје, прекинот е поради промена на водомер...

Дел од општина Центар денеска без вода

Дел од општина Центар денеска без вода

Лидер | пред 11 месеци

Корисниците на потегот од булеварот „Кирил и Методиј“ до улицата „Димитрие Чуповски“ денеска од 10 часот ќе имаат прекин во водоснабдувањето. Како што соопшти РЦУК – Скопје, прекинот е поради промена на...

Дел од општина Центар утре без вода

Дел од општина Центар утре без вода

Слободна Македонија | пред 11 месеци

Корисниците на потегот од булеварот Кирил и Методи до улицата Димитрие Чуповски утре од 10 часот ќе имаат прекин во водоснабдувањето. Како што соопшти РЦУК – Скопје, прекинот е поради промена на водомер...

Без вода дел од Центар

Без вода дел од Центар

Вечер | пред 11 месеци

Без вода утре од 9 часот до завршување на работите ќе бидат корисниците од Музичко училиште, Уставен суд, Комерцијална банка и околните објекти на улица „Црвена скопска општина" во општина Центар Прекинот...

Дел од општина Центар утре без вода

Дел од општина Центар утре без вода

Сител | пред 11 месеци

Корисниците на потегот од булеварот „Кирил и Методиј“ до улицата „Димитрие Чуповски“ утре од 10 часот ќе имаат прекин во водоснабдувањето. Како што соопшти РЦУК – Скопје, прекинот е поради промена на водомер...

Денеска без вода

Денеска без вода …

Слободна Македонија | пред 11 месеци

Поради промена на водомер на булеварот Климент Охридски бб, кај Театар Комедија во општина Центар, без вода денеска од 10 часот па до завршување на работата ќе бидат корисниците на потегот од булевар Кирил...

Без вода денеска дел од Центар

Без вода денеска дел од Центар

Лидер | пред 11 месеци

Без вода денеска од 9:00 часот до завршување на работите ќе бидат корисниците од Музичко училиште, Уставен суд, Комерцијална банка и околните објекти на улица „Црвена скопска општина“ во општина Центар....

Без вода утре дел од Центар

Без вода утре дел од Центар

Лидер | пред 11 месеци

Без вода утре од 9:00 часот до завршување на работите ќе бидат корисниците од Музичко училиште, Уставен суд, Комерцијална банка и околните објекти на улица „Црвена скопска општина“ во општина Центар. Како...

Утре без вода дел од Центар

Утре без вода дел од Центар

Здравство 24 | пред 11 месеци

Без вода утре од 9:00 часот до завршување на работите ќе бидат корисниците од Музичко училиште, Уставен суд, Комерцијална банка и околните објекти на улица „Црвена скопска општина“ во општина Центар. Како...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност