Најкрвавата женска тепачка што сте ја виделе

пред еден месец - За Се

На Фејсбук се прошири видеото од неверојатна женска тепачка. Девојките се степаа сред ресторанот, а тепачката беше толку брутална, што нема да верувате дека во прашање се жени. Воглавно погледнете ја и самите снимката:

Брутална женска тепачка во ресторан- вакво нешто немате видено!

пред еден месец - Курир

Девојките се степале среде ресторан, а тепачката била толку брутална, што нема да верувате дека се во прашање жени. Погледнете го видеото: Тагови: женска тепачка

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) НАЈБРУТАЛНАТА КРВАВА ТЕПАЧКА ШТО СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ – И тоа меѓу жени во ресторан

пред еден месец - Reporter.mk

Воглавно погледнете ја и самите снимката:

Девојки крвнички се степале среде ресторан: Не се знае кој кого тепа!

пред еден месец - Сител

Низ социјалните мрежи се рашири видео неверојатна женска тепачка. Девојките се степале среде ресторан, а тпачката била толку брутална, што нема да верувате дека се во прашање жени. Погледнете го видеото:

Женска студентска тепачка на американска плажа

пред еден месец - Мотика

Погодете која е градска девојка, а која растела на фарма?

КЛИКНИ
kariera.mk