Погледнете ги новите фотографии од Galaxy S8 во црна  сива и виолетова варијанта

Погледнете ги новите фотографии од Galaxy S8 во црна, сива и виолетова варијанта!

GSM | пред 9 месеци

Новиот твит на Evan Blass открива три нови варијанти од Galaxy S8 во различни бои и неговата цена во евра!. Трите варијанти се познати под имињата: Black Sky, Orchid Grey и Arctic Silver. Официјалните...

Откриени цените на Samsung Galaxy S8 во Европа

Откриени цените на Samsung Galaxy S8 во Европа

Телефони | пред 9 месеци

Најпознатиот ликстер Еван Блас на Твитер откри две нови протечени слики од Galaxy S8 и Galaxy S8 Plus кои наскоро ќе бидат и официјално промовирани на 29 март. Многу поважно од тоа што се открива дека...

Новиот Самсунг S8 ќе биде достапен во три бои и ќе чини 799 евра

Новиот Самсунг S8 ќе биде достапен во три бои и ќе чини 799 евра

Алсат-М | пред 9 месеци

Корисниците на Самсунг уредите ширум светот имаа прилика да видат како ќе изгледа новиот Самсунг Галакси S8. Меѓутоа, штотуку излегоа и фотографии од овој модел, кој на пазарот ќе се појави во три бои...

Погледнете ги нови фотографии од Galaxy S8 во црна  сива и виолетова варијанта

Погледнете ги нови фотографии од Galaxy S8 во црна, сива и виолетова варијанта!

GSM | пред 9 месеци

Новиот твит на Evan Blass открива три нови варијанти од Galaxy S8 во различни бои и неговата цена во евра!. Трите варијанти се познати под имињата: Black Sky, Orchid Grey и Arctic Silver. Официјалните...

Новиот Samsung Galaxy S8 ќе го има во три бои и ќе чини 799 евра

Новиот Samsung Galaxy S8 ќе го има во три бои и ќе чини 799 евра

Кајгана | пред 9 месеци

Љубителите на уредите на Samsung ширум светот имаа прилика да видат како ќе изгледа новиот Samsung Galaxy S8, откако „протекоа“ фотографии од моделот што на пазарот ќе се појави во три бои: црна, сива...

Galaxy X е новото оружје на Samsung против Apple

Galaxy X е новото оружје на Samsung против Apple

Телефони | пред 9 месеци

Новите модели на iPhone и Galaxy S ќе го кршат копјето годинава, кои ќе донесат големи новитети во споредба со минатогодишните модели. Претставувањето на Samsung се очекува кон крајот на март, а Apple...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност