Загина тракторист во Kумановско

Загина тракторист во Kумановско

Дневник | пред 9 месеци

Жител од кумановското село Оризари загина кога се превртел со тракторот што го управувал, завчера во близина на кумановското село Алашевце. Според полицијата, во сообраќајната несреќа загинал А.Д.(45)....

Тракторист загина во сообраќајка во кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во кумановско

Економски | пред 9 месеци

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце. Како што информира денеска...

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Локално | пред 9 месеци

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце. Како што информира денеска...

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Утрински | пред 9 месеци

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце. Како што информира денеска...

Настрада тракторист

Настрада тракторист

МКД | пред 9 месеци

Вчера околу 10.40 часот на шумскиот пат на околу 2 км на влез во кумановското село Алашевце, А.Д. (45) од село Оризари управувајќи трактор се превртел при што од здобиените пореди починал на местото на...

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Либертас | пред 9 месеци

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот  на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце. Како што информира денеска...

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Канал 5 | пред 9 месеци

Како што информира денеска Министерството за внатрешни работи, трактористот А.Д. (45) од здобиените повреди починал на местото на несреќата. Смртта ја констатирал лекар од Општа болница Куманово. Увид...

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

A1on | пред 9 месеци

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце. Како што информира денеска...

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Нетпрес | пред 9 месеци

Како што информира денеска Министерството за внатрешни работи, трактористот А.Д. (45) од здобиените повреди починал на местото на несреќата. Смртта ја констатирал лекар од Општа болница Куманово. Увид...

Маж починал откако се превртел со трактор

Маж починал откако се превртел со трактор

Story | пред 9 месеци

Куманово, 20.03.2017 (Макфакс) – Маж на возраст од 45 години се превртел со тракторот што го возел, а од здобиените повреде, починал, соопшти полицијата. Имено, во неделата околу 10.40 часот на шумскиот...

Маж починал откако се превртел со трактор

Маж починал откако се превртел со трактор

Кајгана | пред 9 месеци

Маж на возраст од 45 години се превртел со тракторот што го возел, а од здобиените повреди починал, соопшти полицијата. Вчера околу 10.40 часот на шумскиот пат на околу 2 км на влез во село Алашевце, кумановско,...

Маж починал откако се превртел со трактор

Маж починал откако се превртел со трактор

Точка | пред 9 месеци

Маж на возраст од 45 години се превртел со тракторот што го возел, а од здобиените повреде, починал, соопшти полицијата. Имено, во неделата околу 10.40 часот на шумскиот пат на околу 2 км на влез во село...

Маж починал откако се превртел со трактор

Маж починал откако се превртел со трактор

Макфакс | пред 9 месеци

Маж на возраст од 45 години се превртел со тракторот што го возел, а од здобиените повреде, починал, соопшти полицијата. Имено, во неделата околу 10.40 часот на шумскиот пат на околу 2 км на влез во село...

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Денешен | пред 9 месеци

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот  на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце. Како што информира денеска...

Заврши под тракторот   Страшна трагедија го потресе Куманово

Заврши под тракторот – Страшна трагедија го потресе Куманово

Reporter.mk | пред 9 месеци

Страшна сообраќајна несреќа се случи викендов во Македонија. 45-годишниот А.Д. го загубил животот откако се превртел од трактор, во кумановското село Алашевце. Од полицијата денес информираат дека А.Д....

Загина тракторист во кумановско

Загина тракторист во кумановско

Сител | пред 9 месеци

Вчера околу 10.40 часот на шумскиот пат на околу 2 км на влез во с.Алашевце, кумановско, А.Д. (45) од с.Оризари, кумановско, управувајќи трактор се превртел при што од здобиените пореди починал на местото...

Кумановец се превртел со трактор и починал

Кумановец се превртел со трактор и починал

+Инфо | пред 9 месеци

А.Д. од кумановско Оризари управувајќи трактор, се превртел со него и од здобиените повреди, починал на лице место. Полициски екипи извршиле увид на местото на несреќата, а по наредба на Јавен обвинител...

Трагедија во Македонија  Се превртел со трактор и починал на лице место

Трагедија во Македонија: Се превртел со трактор и починал на лице место

Прес 24 | пред 9 месеци

Страшна сообраќајна несреќа се случи викендов во Македонија. 45-годишниот А.Д. го загубил животот откако се превртел од трактор, во кумановското село Алашевце. Од полицијата денес информираат дека А.Д....

Кумановец се превртел со трактор  починал на лице место

Кумановец се превртел со трактор, починал на лице место

Курир | пред 9 месеци

Од полицијата денес информираат дека А.Д. од кумановско Оризари управувајќи трактор се превртел со истиот. Од здобиените повреди, кумановецот починал на лице место, а смртта била констатирана од лекар....

Трагедија во Македонија  Се превртел со трактор и починал на лице место

Трагедија во Македонија: Се превртел со трактор и починал на лице место

Република | пред 9 месеци

Страшна сообраќајна несреќа се случи викендов во Македонија. 45-годишниот А.Д. го загубил животот откако се превртел од трактор, во кумановското село Алашевце. Од полицијата денес информираат дека А.Д....

Кумановец се превртел со трактор  починал на лице место

Кумановец се превртел со трактор, починал на лице место

Република | пред 9 месеци

Четириесет и пет годишниот А.Д. го загуби животот вчера во несреќен случај на влезот од кумановското село Алашевце. Од полицијата денес информираат дека А.Д. од кумановско Оризари управувајќи трактор се...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност