ПОЛИЦИСКИ АКЦИИ ВО СОСЕДСТВОТО: Запленети над 1,8 тони албанска марихуана

пред 6 дена - Телеграф

Во две одделени акции на грчката и албанската полиција запленети се над 1,8 тони марихуана. Полицијата од грчкиот град Јанина, во близина на селото Коница денеска запленила 530 килограми марихуана прошверцувана...

Во две одделни акции запленети над 1,8 тони албанска марихуана

пред 6 дена - ТВ Нова

Во две одделени акции на грчката и албанската полиција запленети се над 1,8 тони марихуана. Полицијата од грчкиот град Јанина, во близина на селото Коница денеска запленила 530 килограми марихуана прошверцувана...

Во две одделни акции запленети над 1,8 тони албанска марихуана

пред 6 дена - Курир

Полицијата од грчкиот град Јанина, во близина на селото Коница денеска запленила 530 килограми марихуана прошверцувана од Албанија. Дрогата, пакувана во 180 пакетчиња била во возило  со грчки регистарски...

Запленети над 1,8 тони марихуана од Албанија

пред 6 дена - +Инфо

Во две одделени акции на грчката и албанската полиција запленети се над 1,8 тони марихуана. Полицијата од грчкиот град Јанина, во близина на селото Коница денеска запленила 530 килограми марихуана прошверцувана...

Во две одделни акции запленети над 1,8 тони албанска марихуана

пред 6 дена - A1on

Во две одделени акции на грчката и албанската полиција запленети се над 1,8 тони марихуана. Полицијата од грчкиот град Јанина, во близина на селото Коница денеска запленила 530 килограми марихуана прошверцувана...

КЛИКНИ
kariera.mk