Пијан крадец се заглавил во прозорец  го спасувале пожарникари

Пијан крадец се заглавил во прозорец, го спасувале пожарникари

Дневник | пред 9 месеци

Француски жандарми, повикувајќи се на пријава за кражба, осомничениот крадец го пронашле заглавен во отвор на прозорец, кој самиот претходно го направил со помош на чекан. Полицајците, кои претходно немале...

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Пијан крадец се заглавил во прозорец

A1on | пред 9 месеци

Француски жандарми одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста Молон-Лишар во југозападна Франција, го пронајдоа осомничениот крадец – заглавен во отворот на прозорецот кој претходно го...

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Денешен | пред 9 месеци

Француски жандарми одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста Молон-Лишар во југозападна Франција, го пронајдоа осомничениот крадец – заглавен во отворот на прозорецот кој претходно го...

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Лидер | пред 9 месеци

Француски жандарми одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста Молон-Лишар во југозападна Франција, го пронајдоа осомничениот крадец – заглавен во отворот на прозорецот кој претходно го...

Крадецот се заглавил во отворот на прозорецот што самиот го направил

Крадецот се заглавил во отворот на прозорецот што самиот го направил

Убавина и здравје | пред 9 месеци

Француски жандарми одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста Молон-Лишар во југозападна Франција, го пронајдоа осомничениот крадец – заглавен во отворот на прозорецот кој претходно го...

Глупав крадец заглавил во излогот

Глупав крадец заглавил во излогот

Интересно | пред 9 месеци

Самиот крадец го скршил стаклото во кое и самиот се заглавил. Француската полиција немала полесно апсење порано, каде се гледа како мажот виси од излогот кон надвор. Тој ја ограбил продавницата во алкохолизирана состојба.

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Република | пред 9 месеци

Француски жандарми одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста Молон-Лишар во југозападна Франција, го пронајдоа осомничениот крадец – заглавен во отворот на прозорецот кој претходно го...

Пијан крадец фатен на дело  Тргнал да ограбува  па се заглавил во прозорец

Пијан крадец фатен на дело: Тргнал да ограбува, па се заглавил во прозорец

Република | пред 9 месеци

Францускaта полиција одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста Молон­-Лишар во југозападна Франција, го пронашле осомничениот крадец­ заглавен во отворот на прозорецот кој претходно го...

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Здравство 24 | пред 9 месеци

Француски жандарми одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста Молон-Лишар во југозападна Франција, го пронајдоа осомничениот крадец – заглавен во отворот на прозорецот кој претходно го...

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Вечер | пред 9 месеци

Француската полиција, која очигледно имала лесна задача, објавиле и фотографија од 46-годишниот крадец заглавен во отворот. Француски жандарми одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста...

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Сител | пред 9 месеци

Француски жандарми одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста Молон-Лишар во југозападна Франција, го пронајдоа осомничениот крадец - заглавен во отворот на прозорецот кој претходно го...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност