The Weeknd ја замени Бела Адид со Селена Гомез

The Weeknd ја замени Бела Адид со Селена Гомез

Локално | пред 11 месеци

Селена Гомез и раперот The Weeknd изгледа се новата двојка во светот на шоубизнисот. Поп-ѕвездата и поранешниот дечко на моделот Бела Адид беа фатени од папараците како се бакнуваат и прегрнуваат нежно...

Бела Хадид збесна и ја избриша Селена Гомез од Инстаграм

Бела Хадид збесна и ја избриша Селена Гомез од Инстаграм!

За забава | пред 11 месеци

Откако во јавноста излегоа папараци-фотките од страсните бакнежи помеѓу Тhe Weeknd и Селена Гомез многу луѓе се израдуваа на новиот пар, но бившата девојка на Тhe Weeknd, манекенката Бела Хадид, не е една...

Љубовен триаголник  Славната пејачка и го зема момчето на пријателката

Љубовен триаголник: Славната пејачка и го зема момчето на пријателката

Прес 24 | пред 11 месеци

Мега популарниот пејач The Weeknd во ноември раскина со својата девојка Бела Хадид. Свежо разделениот пар се сретна на шоуто на Викторија Сикрет, а меѓу нив сеуште имаше хемија. Сепак, по се изгледа дека...

Гомез и го зеде момчето на Хадид  манекенката ја блокираше на Инстаграм

Гомез и го зеде момчето на Хадид, манекенката ја блокираше на Инстаграм

Курир | пред 11 месеци

Сепак, по се изгледа дека Абел Тесфјал чие уметничко име е The Weeknd, ја преболе згодната манекенка бидејќи TMZ објави папарцо фотографии од него и Селена Гомез во љубовен занес. Гомез и The Weeknd се...

The Weeknd и Селена Гомез се новиот пар

The Weeknd и Селена Гомез се новиот пар!

За забава | пред 11 месеци

Изгледа дека пејачот The Weekend добро закрепнува по раскинот со Бела Хадид - тој веќе има нова девојка, и тоа никоја друга освен самата Инстаграм-кралица Селена Гомез! The Weekend, чие вистинско име е...

Селена Гомез и The Weeknd фатени живи   Нова славна двојка на повидок

Селена Гомез и The Weeknd фатени живи - Нова славна двојка на повидок?

Црно бело | пред 11 месеци

Прво изненадување за 2017-та година - се чини дека се појави нов пар меѓу славните, Селена Гомез и The Weeknd. 24-годишната пејачка и пејачот имале романтична вечера во омилениот ресторан на Гомез, „Giorgio...

Нов музички пар  Селена Гомез и The Weeknd се заедно

Нов музички пар: Селена Гомез и The Weeknd се заедно

Хит Портал | пред 11 месеци

Музичките ѕвезди Селена Гомез и The Weeknd ја започнаа 2017 година со романса.Канадскиот рапер Абел Тесфаје, очигледно ја завел младата пејачка Селена Гомез. Папараците ги уловиле во страсни прегратки...

Селена Гомез во љубовна врска со The Weeknd

Селена Гомез во љубовна врска со The Weeknd

Ladybook | пред 11 месеци

24-годишната пејачка и 26-годишниот пејач се новиот музички пар, кој по скоро една година познавање решија да започнат љубовна врска. Селена Гомез и The Weeknd беа забележани како се бакнуваат и прегрнуваат...

Селена Гомез и  Д Викенд  уловени како страсно се бакнуваат ФОТО

Селена Гомез и „Д Викенд“ уловени како страсно се бакнуваат ФОТО

+Инфо | пред 11 месеци

Младите музички ѕвезди Селена Гомез (24) и „Д Викенд“ (26) ја започнаа 2017 година со романса. „Д Викенд“ долго не страдал по манекенката Бела Хадид. Канадскиот рапер со вистинско име Абел Тесфаје, очигледно...

Нов музички пар  Селена Гомез и The Weeknd со бакнежи и

Нов музички пар: Селена Гомез и The Weeknd со бакнежи и ...

Фемина | пред 11 месеци

Селена Гомез и The Weeknd се во врска. Популарните музичари беа фотографирани додека си разменуваа бакнежи и прегратки и очигледно е дека се повеќе од пријатели. На фотографиите, новиот музички пар си...

Селена Гомез сподели страстен бакнеж со еден од најпосакуваните мажи во светот

Селена Гомез сподели страстен бакнеж со еден од најпосакуваните мажи во светот

Локално | пред 11 месеци

Вокалот на The Weeknd е новото момче на убавицата. На ѕвезденото небо има нова светски пар. Селена Гомез и еден од најпосакуваните ергени во светот беа затрупани од папараците и си подарија страсни бакнежи...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност