Поради Меланија Трамп  Словенија доживува туристички бум

Поради Меланија Трамп, Словенија доживува туристички бум

Start.mk | пред 11 месеци

Словенија доживува вистински туристички бум благодарение на сопругата на новозибраниот претседател на САД, Доналд Трамп, Словенката Меланија Трамп. Мината година Словенија, која има околу два милиона жители,...

Бизнис светот денеска

Локално | пред 11 месеци

Љубљана – Словенија доживува вистински туристички бум благодарение  на сопругата на новозибраниот претседател на САД, Доналд Трамп, Словенката Меланија Трамп. Мината година Словенија, која има околу два...

Словенија доживува туристички бум поради Меланија Трамп

Словенија доживува туристички бум поради Меланија Трамп

Лидер | пред 11 месеци

Словенија доживува вистински туристички бум благодарение на сопругата на новозибраниот претседател на САД, Доналд Трамп, Словенката Меланија Трамп. Мината година Словенија, која има околу два милиона жители,...

Мелани Трамп направи туристички бум во Словенија

Мелани Трамп направи туристички бум во Словенија

+Инфо | пред 11 месеци

Словенија доживува вистински туристички бум благодарение на сопругата на новозибраниот претседател на САД, Доналд Трамп, Словенката Меланија Трамп. Мината година Словенија, која има околу два милиона...

Aмерикански туристи се повеќе во посета на Словенија

Aмерикански туристи се повеќе во посета на Словенија

Start.mk | пред 11 месеци

Мината година Словенија, која има околу два милиона жители, ја посетиле над три милиони туристи. Само бројот на американски туристи во Словенија во првите девет месеци лани пораснал за 11 отсто. Словенија...

Поради Меланија Трамп  Словенија доживува туристички бум

Поради Меланија Трамп, Словенија доживува туристички бум

Република | пред 11 месеци

Словенија доживува вистински туристички бум благодарение на сопругата на новозибраниот претседател на САД, Доналд Трамп, Словенката Меланија Трамп. Мината година Словенија, која има околу два милиона жители,...

Aмерикански туристи се повеќе во посета на Словенија

Aмерикански туристи се повеќе во посета на Словенија

Вечер | пред 11 месеци

Мината година Словенија, која има околу два милиона жители, ја посетиле над три милиони туристи. Само бројот на американски туристи во Словенија во првите девет месеци лани пораснал за 11 отсто. Словенија...

Меланија Трамп го зголеми бројот на туристи во Словенија

Меланија Трамп го зголеми бројот на туристи во Словенија

еМАГАЗИН | пред 11 месеци

Словенија доживува вистински туристички бум благодарение  на сопругата на новозибраниот претседател на САД, Доналд Трамп, Словенката Меланија Трамп. Мината година Словенија, која има околу два милиона...

 Меланијаманија   Заради Меланија  Словенија стана туристичка атракција

„Меланијаманија“: Заради Меланија, Словенија стана туристичка атракција

+Инфо | пред 11 месеци

Меланија Трамп, која наскоро ќе биде прва дама на САД, заслужна е за порастот на бројот на туристи во Словенија, а се очекуваат уште повеќе посетители во текот на мандатот на Доналд Трамп. „Њу Пејпер“...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност