Претера со ботоксот  Лицето на Памела Андресон  заледено

Претера со ботоксот: Лицето на Памела Андресон „заледено“

Хит Портал | пред 11 месеци

Памела Андерсон и во 50-тите години од животот сеуште важи за секс симбол, а за својот последен роденден актерката реши да се почести со пластична операција.Но, по крајните резулати многумина сметаат дека...

Памела Андерсон не личи на себе

Памела Андерсон не личи на себе!

Start.mk | пред 11 месеци

Затегнатото лице до пукање и здрвената насмевка ги запрепастиле присутните на еден хуманитарен настан во Лос Анџелес. Затегнатото лице до пукање и здрвената насмевка ги запрепастиле присутните на еден...

Популарната актерка ги шокира присутните со својот изглед

Популарната актерка ги шокира присутните со својот изглед

Убавина и здравје | пред 11 месеци

Славната актерка Памела Андерсон минатиот викенд се појави на еден хуманитарен настан во Лос Анџелес и ги запрепастила присутните со својот изглед. Иако отсекогаш важеше за една од најубавите жени во светот,...

Памела Андерсон не личи на себе

Памела Андерсон не личи на себе!

Вечер | пред 11 месеци

Затегнатото лице до пукање и здрвената насмевка ги запрепастиле присутните на еден хуманитарен настан во Лос Анџелес. Затегнатото лице до пукање и здрвената насмевка ги запрепастиле присутните на еден...

Памела Андерсон е целосно непрепознатлива  Се изобличила со многуте пластични операции

Памела Андерсон е целосно непрепознатлива: Се изобличила со многуте пластични операции

Точка | пред 11 месеци

Затегнатото лице до пукање и здрвената насмевка ги запрепастиле присутните на еден хуманитарен настан во Лос Анџелес. Славната актерка Памела Андерсон му подлегнала на тренсот на пластични операции и очигледно...

Памела Андерсон непрепознатлива ФОТО

Памела Андерсон непрепознатлива ФОТО

+Инфо | пред 11 месеци

49-годишната Памела Андерсон за викендот со својот постар син, Брендон Ли, се појави на хуманитарен настан организиран од Шон Пен. Актерката направила таква промена на лицето што скоро и да не личи на...

Непрепознатливата Памела Андерсон

Непрепознатливата Памела Андерсон

Кајгана | пред 11 месеци

Холивудската актерка Памела Андеросн се појави со синот на добротворен настан во Лос Анџелес и ги шокираше новинарите со нејзиниот нов изглед. Тоа што најмногу го забележуваат медиумите е што актерката...

Ниту трага од некогашната убавица  Никол Кидман претерала со ботоксот   погледнете како изгледа

Ниту трага од некогашната убавица: Никол Кидман претерала со ботоксот - погледнете како изгледа

Прес 24 | пред 11 месеци

Холивудската ѕвезда Никол Кидман (49) секогаш важела за една од најубавите актерки, посебно беше препознатлива по својата неодолива насмевка. Меѓутоа, се чини актерката претерала со естетските операции....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност