Претера со ботоксот: Лицето на Памела Андресон „заледено“

пред 4 месеци - Хит Портал

Памела Андерсон и во 50-тите години од животот сеуште важи за секс симбол, а за својот последен роденден актерката реши да се почести со пластична операција.Но, по крајните резулати многумина сметаат дека...

Памела Андерсон не личи на себе!

пред 4 месеци - Start.mk

Затегнатото лице до пукање и здрвената насмевка ги запрепастиле присутните на еден хуманитарен настан во Лос Анџелес. Затегнатото лице до пукање и здрвената насмевка ги запрепастиле присутните на еден...

Популарната актерка ги шокира присутните со својот изглед

пред 4 месеци - Убавина и здравје

Славната актерка Памела Андерсон минатиот викенд се појави на еден хуманитарен настан во Лос Анџелес и ги запрепастила присутните со својот изглед. Иако отсекогаш важеше за една од најубавите жени во светот,...

Памела Андерсон не личи на себе!

пред 4 месеци - Вечер

Затегнатото лице до пукање и здрвената насмевка ги запрепастиле присутните на еден хуманитарен настан во Лос Анџелес. Затегнатото лице до пукање и здрвената насмевка ги запрепастиле присутните на еден...

Памела Андерсон е целосно непрепознатлива: Се изобличила со многуте пластични операции

пред 4 месеци - Точка

Затегнатото лице до пукање и здрвената насмевка ги запрепастиле присутните на еден хуманитарен настан во Лос Анџелес. Славната актерка Памела Андерсон му подлегнала на тренсот на пластични операции и очигледно...

Памела Андерсон непрепознатлива ФОТО

пред 4 месеци - +Инфо

49-годишната Памела Андерсон за викендот со својот постар син, Брендон Ли, се појави на хуманитарен настан организиран од Шон Пен. Актерката направила таква промена на лицето што скоро и да не личи на...

Непрепознатливата Памела Андерсон

пред 4 месеци - Кајгана

Холивудската актерка Памела Андеросн се појави со синот на добротворен настан во Лос Анџелес и ги шокираше новинарите со нејзиниот нов изглед. Тоа што најмногу го забележуваат медиумите е што актерката...

Ниту трага од некогашната убавица: Никол Кидман претерала со ботоксот - погледнете како изгледа

пред 4 месеци - Прес 24

Холивудската ѕвезда Никол Кидман (49) секогаш важела за една од најубавите актерки, посебно беше препознатлива по својата неодолива насмевка. Меѓутоа, се чини актерката претерала со естетските операции....

КЛИКНИ
kariera.mk