(Фото/Видео) Ѕирнете во домот на Марк Закерберг

пред 4 месеци - еМАГАЗИН

Основачот на најголемата социјална мрежа Фејсбук, Марк Закерберг, во последно време сѐ повеќе и дозволува на јавноста да ѕирне во неговиот приватен живот, кој претходно го држеше далеку од љубопитните...

Поглед во домот на Марк Закерберг

пред 4 месеци - Кајгана

Марк Закерберг е еден од најбогатите луѓе на планетата. Судејќи според некои примери од други богати луѓе, неговиот дом мора да е неверојатен. Но, според овие фотографии, домот на Закерберг е едноставен...

Погледнете како изгледа домот на Марк Закерберг – Многу ќе се изненадите

пред 4 месеци - Точка

Марк Закерберг е еден од најбогатите луѓе во светот, па многумина претпоставуваат дека живее во безобразно луксузна вила полна со работи кои „обичните смртници“ не можат ни да си ги замислат. Вистината...

МНОГУ ПОСКРОМНО ОД МИЛИЈАРДЕРИТЕ: Вака изгледа куќата на Марк Закерберг!

пред 4 месеци - Фактор

Марк Закерберг, основач на најпопуларната социјална мрежа-Фејсбук, неодамна доби ќерка па отсуствуваше од работа како би можел да ужива со најмилите. За разлика од повеќето познати личности, и неговата...

Марк Закерберг ги отвори вратите од својот дом!

пред 4 месеци - За забава

Основачот на најголемата социјална мрежа Фејсбук, Марк Закерберг, во последно време сѐ повеќе и дозволува на јавноста да ѕирне во неговиот приватен живот, кој претходно го држеше далеку од љубопитните...

МАРК ЦУКЕРБЕРГ И СЕМЕЈСТВОТО: Основачот на Фејсбук ја покажа ќерка си

пред 4 месеци - Телеграф

Марк Цукерберг е еден од најбогатите луѓе на светот. Многумина мислат дека основачот на Фејсбук живее во безобразно луксузна вила полна со работи кои обичните смртници не можат ни да ги замислат, но не...

Ѕирнете во куќата на Марк Закерберг – ќе се изненадите како изгледа

пред 4 месеци - Таратур

Закерберг е еден од најбогатите луѓе на светот, па многумина претпоставуваат дека живее во безобразен луксуз во многусобна вила полна со ствари кои „обичните смртници“ не можат да си ги дозволат. Да, точно...

Марк Закерберг откри како изгледа неговиот дом и како функционира системот Џарвис

пред 4 месеци - Кафе пауза

Марк Закерберг, програмер и основач на Фејсбук, е еден од најбогатите луѓе во светот. Сигурно си мислите дека неговиот дом изгледа луксузно и скапо. Домот е навистина неверојатен, но поради друга причина....

Куќата на Марк Цукерберг

пред 4 месеци - Fashionel

Еден од најбогатите и највлијателните луѓе на планетава, основачот на најпопуларната социјална мрежа Фејсбук, Марк Цукерберг живее прилично скромно и вели дека многу е посреќен кога се буди наутро да може...

КЛИКНИ
kariera.mk