vic-emancipirani-zheni

Виц: Еманципирани жени

Таратур | пред 8 часа

Се договориле американка,германка и македонка да се еманципираат,демек од сега дома мажите има да прават се шо ќе му речат овие. Се нашле по некое време и кажува американката: -Му велам од денес ти ќе чистиш,ќе переш,ќе готвиш а јас по шопинг,со...

vic-seks-vo-trojka

Виц: Секс во тројка

Таратур | пред 8 часа

Се среќаваат двајца пријатели во град и едниот го прашува другиот: – Пријателе ти сакаш ли секс во тројка? – Ехеее, не да сакам…животна желба ми е. – Е па, одма трчај дома!...

vic-go-seti

ВИЦ: Го сети

Таратур | пред 8 часа

Душо моја! -Молам? Среќо моја! -Кажи срце? Вселено моја! -Кажи душо? Ангелу мој! -Море пијаничиште, пак ми го заборави името ?!...

bebeto-mozhe-da-prepoznae-shto-e-seksi

Бебето може да препознае што е секси

Интересно | пред 9 часа

Медицинската сестра знае како да го израдува детето за да престане да плаче. Погледнете што се случува на видеото одоздола:...

koga-tato-e-mashinovozach-i-negovata-opsesija-kon-rabotata-vlijae-doma

Кога тато е машиновозач, и неговата опсесија кон работата влијае дома!

Exclusive | пред 10 часа

Татковците се генијалците во домот! Па понекогаш тоа го применуваат кога тие се задолжени за чување на дете. Вака изгледа и овој татко кој посакал да му посвети време на своето дете, а секако тоа да биде и со можност да се одмори и да се опушти....

za-poubav-pozabaven-i-povesel-ponedelnik

За Поубав, Позабавен и Повесел Понеделник

Среќа | пред 11 часа

Децата се најискрените живи суштества во светот… Оваа компилација на најмили дечиња нека го направи овој прв работен ден од оваа недела- повесел, позабавен и поубав! Погледнете…...

vo-imeto-na-otecot-sinot-i-dvanaeste-cilindri-amin

Во името на отецот, синот и дванаесте цилиндри амин!

Reporter.mk | пред 11 часа

Скопски поп кој влегува во црн скап автомобил од марката Мерцедес е сликан на една од улиците низ Скопје. Фотографијата предизвика винамние на социјалните мрежи, па дури и шеговити коментари. коментари ....

predizvik-#2

Предизвик #2

Вицотека | пред 12 часа

Дали попрво би гледале порно филм со вашите родители или во детали би им го расакжале првото сексуално искуство?...

vo-kumanovo-kuche-ne-ape

Во Куманово куче не апе

Паника.бе | пред 12 часа

Во Куманово од друго треба да се пазиш....

ova-da-go-napraveshe-mashko-dali-vaka-ke-reagirashe

Ова да го направеше машко, дали вака ќе реагираше

Паника.бе | пред 12 часа

Кај мајмуните нема многу држ-не дај. Тие одат и си земаат што сакаат. Да беше било кое машко на негово место, сигурно немаше целата случка да помине со смеење....

foto-na-denot-#247

Фото на денот #247

Вицотека | пред 13 часа

Изјава на векот…...

fabrika

Фабрика

Вицотека | пред 13 часа

Група посетители ја разгледуваат фабриката во која се произведуваат производи од гума. Водичот со гордост им ја покажува линијата за производство на цуцли, се е беспрекорно, совршено работи. Потоа одат до линијата каде што се произведуваат...

chuvstvoto-#569

Чувството #569

Вицотека | пред 13 часа

кога вежбам јога…...

luchiano-roso-ja-imitira-vitni-hjuston

Лучиано Росо ја имитира Витни Хјустон

Паника.бе | пред 13 часа

Познатиот италијански глумец и имитатор има ново видео. Овојпат тој го имитира пеењето на Витни Хјустон со „I will always love you“. Да се потсетиме и на неговото видео со песната „Mambo number 5“. Уживајте....

zemi-si-machka-rekoa

Земи си мачка рекоа

Паника.бе | пред 13 часа

Постојат два типа на луѓе, едните сакаат кучиња, а другите мачки. За тие што одбрале кучиња, разбираме зошто го направиле тоа, ама тие што одбрале мачки нека си го погледнат видеово....

japoncite-mozhat-da-skokaat-povisoko

Јапонците можат да скокаат повисоко

Паника.бе | пред 14 часа

Студентите од универзитетот во Токио развиле помагало кое им помага налуѓето да скокаат до два три пати повисоко од обичен човек. Со оглед дека гравитацијата има голем удел на скокот на луѓето, тие измислиле помагало со ротори кое не само што...

tvit-na-denot-zhena

Твит на денот: Жена

Exclusive | пред 15 часа

...

molitva-za-parking

Молитва за паркинг

Паника.бе | пред 15 часа

Попов најверојатно има кажано молитва за паркирање на тротоар, па затоа не го крева пајак....

korchagin-ima-himna

Корчагин има химна

Паника.бе | пред 16 часа

Химните за образовните институции не се новост во нашата земја, но до сега химни се пееја само за факултетите. Корчагин реши да го промени тоа и направи химна за себе. Да погледнеме....

vic-na-denot-siluvanje

Виц на денот: Силување

Exclusive | пред 16 часа

Некоја хигиеничарка била силувана. Во тек е судска постапка. Судијата: – Добро, само едно не ми е јасно. Зошто не избегавте? – Е како да избегам почитуван судија?!? Пред мене – тој, а зад мене – само што сум изџогирала…...

Повеќе

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност